20 серпня у НАЗК відбулась урочиста передача програмного забезпечення системи логічного та арифметичного контролю декларацій Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Після прийняття програмного забезпечення Системи Нацагенство здійснюватиме подальші кроки з її впровадження.  Так, наразі завершується побудова комплексної системи захисту інформації Системи. Надалі буде проведено дослідну експлуатацію Системи, попередні випробування, експертизу КСЗІ та передано матеріали до Держспецзв’язку для отримання атестата відповідності КСЗІ Системи.

Введення Системи в експлуатацію очікується наприкінці вересня 2018 року.

В результаті запровадження Системи НАЗК отримає інструмент для проведення логічного та арифметичного контролю декларацій, а також автоматизованого обміну інформацією з іншими держреєстрами та інформаційними базами даних.

Логічний та арифметичний контроль проводитиметься згідно із затвердженими Нацагенством правилами такого контролю та їх ваговими коефіцієнтами, відповідно до яких кожній декларації буде присвоєно показник рейтингу ризику.

Такий показник відображатиме ступінь невідповідності відомостей в декларації, залежно від якого Система визначатиме доцільність та обґрунтованість проведення повної перевірки всіх відомостей, що відображені в конкретній декларації.

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»