У податківців запитали, яка відповідальність застосовується до ФОП, який протягом року своєчасно сплачувала ЄВ, але подала річний звіт не за встановленою формою?

За подання не за встановленою формою звіту з ЄСВ відповідно до п. 7 ч. 11 ст. 25 Закону про ЄСВ податківці накладуть штраф в розмірі 10 НМДГ (170 грн).

Ті самі дії, вчинені платником єдиного внеску, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 60 НМДГ (1020 грн).

Крім того, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, фізичну особу - підприємця або особу, яка забезпечує себе роботою самостійно, у розмірі від 30 до 40 НМДГ (від 510 до 680 грн) (ст. 1651 КпАП).

Повторне порушення протягом року тягне покарання у вигляді штрафу від 40 до 50 НМДГ.

Роз'яснення із розділу 301.09 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Liga:REPORT - сучасний хмарний сервіс для реєстрації податкових накладних: легко створювати (є підказки щодо заповнення); все в одному вікні; звірка з ЄРПН; масова відправка, а незабаром - контроль ризикованості блокування НН. Спробуйте прямо зараз. 7-денний тестовий доступ без обмежень.

 

 

 

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»