Підприємства можуть подавати уточнену фінансову звітність на заміну раніше поданої за результатами проведення аудиторської перевірки, з метою виправлення самостійно виявлених помилок або з інших причин.

При цьому, як зауважують податківці в ІПК ДФС від 16.08.2018 р. № 3559/6/99-99-15-02-01-15/ІПК, підприємство разом із уточнюючою фінзвітністю має подати до ДФС і уточнюючу декларацію за відповідний звітний період.

Підтвердженням подання фінзвітності разом з декларацією є позначка "+" в декларації у клітинці "ФЗ12" таблиці "Наявність додатків".

У цій же таблиці підприємство проставляє позначку у графах, що відповідають назвам форм фінансової звітності, поданої разом з декларацією.

Водночас нагадаємо: у разі виправлення помилок у самій декларації, підприємство може не подавати фінзвітність повторно за умови, що показники такої звітності не підлягають виправленню (див. роз'яснення ДФС із розділу 102.23.02 системи "ЗІР").

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Чи впливає виправлення бухгалтерських помилок минулих років на базу обкладення податком на прибуток" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" – скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»