Перетворення медзакладів з бюджетних установ на комунальні некомерційні підприємства (далі — КНП) є обов’язковою умовою їхнього приєднання до реформи. Адже лише в статусі КНП заклади охорони здоров’я зможуть укласти договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Держбюджету.

Проте разом із таким перетворенням постає питання із трудовими відносинами працівників, що працюють в таких закладах.

Мінсоцполітики у листі від 12.07.2018 р. № 278/0/22-18 схиляється до позиції, що якщо за час роботи працівника назва підприємства змінюється, про це окремим порядком у графі 3 трудової книжки робиться запис: "Підприємство таке-то з такого-то числа перейменоване на таке-то", а у графі 4 проставляється підстава перейменування - наказ (розпорядження), його дата і номер. Адже така вимога п. 2.15 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Мінпраці, Мінюсту і Мінсоцзахисту від 29.07.1993 р. № 58.

Запис необхідно вносити за аналогією з п. 2.15 Інструкції № 58 на підставі наказу (розпорядження) власника підприємства, установи, організації або уповноваженого ним органу.

 

На допомогу кадровикам в газеті «Інтерактивна бухгалтерія» публікувалися матеріали теми тижня  «Трудові книжки».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»