Податківці оприлюднили проект наказу Мінфіну "Про затвердження форми бланка фінансової гарантії".

Проект наказу передбачає уніфікацію застосування гарантійного фінансового документа для всіх учасників ринку, що дасть можливість забезпечити належний контроль за процедурою гарантування на митній території України.

Прийняття проекту наказу надасть можливість правового забезпечення та практичної реалізації взаємодії органів доходів і зборів, гарантів та осіб, відповідальних за сплату митних платежів, під час проведення передбачених Кодексом митного контролю та митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення з використанням бланка фінансової гарантії, поданої у вигляді електронного документа або у паперовому вигляді разом з її електронною копією.

 

Підприємства, які працюють у зовнішньоекономічній діяльності, доволі часто користуються послугами митних брокерів. Як обліковувати такі послуги читайте в статті газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»