Єдина норма тривалості робочого часу на місяць чи рік, чинним законодавством не передбачена. Ця норма може бути відмінною залежно від того, який робочий тиждень установлений на підприємстві (п’ятиденний чи шестиденний), яка тривалість щоденної роботи, коли встановлено вихідні дні, а тому на підприємствах, в установах й організаціях рішення щодо встановлення норми тривалості робочого часу на відповідний рік ухвалюється колективним договором самостійно за дотримання, зокрема, вимог ст.50-53, 67 і 73 КЗпП України.

Отже, власник або уповноважений ним орган самостійно розраховує норму тривалості робочого часу з урахуванням вимог, передбачених КЗпП України.

За повідомленням Держпраці в Полтавській області.

Тож як минулого року, так і цього року не варто очікувати листа від Мінсоцполітики із розрахунком норм тривалості робочого часу.

 

Яка тривалість робочого дня при 36-годинному робочому тижні? Відповідь на це запитання читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" -  скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступ до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»