Хто планував отримати ЕЦП в одному з київських АЦСК зверніть увагу, що починаючи з 13.08.2018 представництво АЦСК ІДД ДФС, що розміщується за адресою м. Київ, Харківське шосе, буд. 4а припиняє надання послуг електронного цифрового підпису, у зв’язку з передислокацією.

Інформацію щодо нового місця розташування та дати відкриття представництва АЦСК ІДД ДФС у Дніпровському районі м. Києва буде повідомлено додатково.

Для отримання безкоштовних послуг електронного цифрового підпису суб’єкти господарювання та громадяни можуть звернутися до найближчого представництва АЦСК ІДД ДФС, яке розміщується за адресою: м. Київ, вул. Кошиця, буд. 3, 1-й пов. (приміщення ДПІ у Дарницькому районі м. Києва). Повний перелік представництв АЦСК ІДД ДФС у м. Києві можна переглянути за посиланням.

Водночас, відповідаючи на запитання «Чи можливо здійснити процедуру реєстрації в АЦСК ІДД ДФС через мережу Інтернет без особистої присутності в центрі?» ГУ ДФС у Львівській області відповіла негативно.

Відповідно до вимог Регламенту АЦСК ІДД ДФС заявник, або його довірена особа, мають бути особисто присутніми під час процедури реєстрації. Детальну інформацію щодо процедури реєстрації можна переглянути на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС (http://www.acskidd.gov.ua) у розділі «Отримання послуг електронного цифрового підпису».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»