Платниками податку на нерухомість є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості (пп. 266.1.1 ПКУ).

Держава реалізує право державної власності у державному секторі економіки через систему організаційно-господарських повноважень відповідних органів управління щодо суб'єктів господарювання, що належать до цього сектора і здійснюють свою діяльність на основі права господарського відання або права оперативного управління (п. 5 ст. 22 ГКУ).

Враховуючи зазначене, у Центра та органів державної служби зайнятості, які користуються/розпоряджаються нерухомим майном державної власності на основі права господарського відання або права оперативного управління, не виникає обов'язку справляння податку за вказане майно.

ІПК від 06.08.2018 р. № 3443/6/99-99-12-02-03-15/ІПК.

 

Про деякі особливості сплати податку на нерухомість читайте у матеріалі "Чи сплачуватиме юрособа, що надає в оренду торгові місця підприємцям, податок на нерухомість" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»