Уже незабаром доведеться враховувати при заповненні платіжних доручень оновлений перелік кодів видів сплати. Адже Мінфін розробив проект змін до Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженого наказом Мінфіну від 24.07.2015 р. № 666.

Внесення змін до вказаного Порядку зумовлено необхідністю ведення окремого обліку повернення з бюджету сум податків, зборів та інших платежів за рішеннями судів, а також відшкодування сум ПДВ на поточний рахунок платника та в рахунок сплати грошових зобов’язань або погашення податкового боргу з інших платежів за рішеннями судів шляхом доповнення додатку до Порядку новими кодами видів сплати. Однак новими кодами сплати будуть користуватися передусім органами виконавчої влади при заповненні документів на переказ.

 

Як заповнювати платіжне доручення на сплату податків із зарплати читайте в газеті «Інтерактивна бухгалтерія» за посиланням.

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»