Вирішили отримати Довідку про відсутність податкового боргу, але згадали що під час перевірки ДФС безпідставно нарахувала зобов’язання які ви оскаржуєте?

ДФС повідомила, що підставою для відмови у наданні Довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів є наявність у платника податків податкового боргу на дату здійснення в інформаційних системах органів ДФС перевірки такого показника, необхідної для формування Довідки.

У той же час форма заяви на видачу Довідки, передбачає інформування платником податків про триваючий процес адміністративного (судового) оскарження суми грошового зобов'язання шляхом проставляння відповідної позначки.

Підкатегорія 140.06 «ЗІР»

 

До речі, якщо доведеться оскаржувати нараховані зобов’язання у судовому порядку, вам може знадобитись стаття «Чи можна вважати податкове правопорушення вчиненим повторно, якщо ППР із першим штрафом оскаржено» газети «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»