Віднині дані з бази відкриті для всіх охочих.

Відкритість Єдиної бази прописана в статті 172 Податкового Кодексу України, і ця норма важлива для того, аби оціночна спільнота могла за рахунок публічності звітів про оцінку "самоочищуватися". Якщо хтось намагатиметься занижувати вартість, то про це знатимуть всі. Про це написав на своїй сторінці у мережі Facebook керівник Фонду державного майна Віталій Трубаров.

Станом на 6 серпня ця інформація охоплює дані про близько 16,5 тисяч об‘єктів оцінки. Інформація буде постійно оновлюватися.

Ознайомитись з даними бази можна на офіційному сайті Фонду держмайна за посиланням: http://www.spfu.gov.ua/ua/content/spf-estimate-basereport-dani-z-edinoi-bazi.html

"Фонд відкритий і прозорий у своїх діях та бажанні вдосконалити оцінку оподатковуваного майна, аби унеможливити маніпуляції на ринку оцінки, спрямовані на ухиляння від сплати податків до Державного бюджету", – наголосив в. о. Голови Фонду держмайна.

 

Як операційна оренда нерухомості відображається у бухгалтерському та податково-прибутковому обліку ми розглядали в матеріалі

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»