Тема оплати проїзду досить актуальна на сьогодні. Безумовно кожен працівник хотів би щоб працедавець компенсував суму вартості проїзду до місця роботи та/або з роботи до дому.

Положеннями КЗпП передбачені випадки, коли юрособа повинно компенсувати (відшкодувати) найманому працівнику витрати на проїзд, а саме:

  • у зв’язку з переведенням, прийняттям або направленням на роботу в іншу місцевість (ст. 5 прим. 1 КЗпП);
  • у зв’язку з службовими відрядженнями (ст. 121 КЗпП).

Отже, компенсація вартості проїзду до місця роботи та/або з роботи до дому не передбачена КЗпП і може здійснюватися за рішенням керівника підприємства та вважатися додатковим благом найманого працівника.

Відповідно до пп. 164.2.17 ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається сума доходу у вигляді додаткового блага.

У разі прийняття керівником підприємства рішення щодо виплати компенсації за проїзд працівнику сума такої компенсації буде оподатковуватися ПДФО на підставі пп. 164.2.17 ПКУ як додаткове благо.

 

Оплата проезда работников к месту работы: как лучше компенсировать читайте в материале газеты "Интерактивная бухгалтерия».

Для получения доступа к вышеупомянутым и прочим материалам сервиса "Интерактивная бухгалтерия" - воспользуйтесь ТЕСТОВЫМ 3-дневным доступом к сервису.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»