З метою упередження зупинки реєстрації ПН сільгоспвиробникам у період жнивної кампанії, ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу фермерів та керівників сільгосппідприємств на необхідність дотримання порядку подання Таблиць даних платника ПДВ.

Зокрема, у Таблиці даних платника податку на додану вартість зазначаються:

  • види економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);
  • коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачаються (виготовляються) та/або отримуються платником податку;
  • коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016–2010), що постачаються, виготовляються або придбаваються платником податку.

Крім того, у відповідності до п. 31 Порядку № 117 Таблиця даних платника податку подається із поясненням, у якому зазначається діяльність, із можливим посиланням на податкову та іншу звітність платника податку. При правильному заповненні платником Таблиці і прийнятті Комісією ДФС, у подальшому реєстрація податкових накладних із зазначеними кодами згідно УКТЗЕД/ДКПП не зупинятиметься.

 

Як правильно заповнити звітність з ПДВ сільгоспвиробнику? Відповідь на це запитання читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" -  скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступ до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»