Вирішили розпочати процес закриття госпдіяльності? Не забудьте подати за себе Звіт з ЄСВ!

У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності страхувальники, зазначені у п. 2 розд. III Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. № 435, зобов'язані подати за себе Звіт із зазначенням типу форми "ліквідаційна", де останнім звітним періодом є період із дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Звіт із зазначенням типу форми "ліквідаційна" формують і подають до органу ДФС страхувальники протягом 30 календарних днів із дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Для платників, зазначених у пп. 3 п. 1 розд. II Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Мінфіну від 20.04.2015 р. № 449, останнім періодом, за який необхідно обчислити та сплатити ЄСВ, буде період із дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення.

ЄСВ сплачують протягом 10 календарних днів після граничного строку подання Звіту із зазначенням типу форми "ліквідаційна".

Підкатегорія 301.06 «ЗІР»

 

Читайте про процедуру закриття ФОП у статтях «Як підприємцю припинити господарську діяльність: реалії – 2017 (частина 1)» та «Як підприємцю припинити господарську діяльність: реалії – 2017 (частина 2)». Зазначимо, що прив’язка до року хай не лякає – реалії залишились ті ж самі.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»