Особам, які у встановленому законом порядку добровільно застрахувалися від нещасного випадку, у разі настання страхового випадку виплати призначатимуться управлінням (відділенням) Фонду.

Рішення про страхові виплати прийматиметься начальником управління Фонду або за його письмовим дорученням начальником підпорядкованого відділення Фонду й оформлятиметься постановою (у тому числі в разі призначення страхової виплати за рішенням суду), у якому зазначаються дані про потерпілого та осіб, які мають право на страхові виплати, розміри виплат та їх строки або обгрунтування відмови у виплатах.

Доставка і переказ сум, що виплачуються потерпілим та особам, які мають на це право, проводяться за рахунок Фонду соцстраху. Ці суми перераховуватимуться на їх особові рахунки у банку або засобами поштового зв'язку.

При кожній виплаті щомісячної страхової суми загальний розмір відрахування не може перевищувати 20 %, а в окремо передбачених законодавством випадках - 50 % щомісячної страхової виплати, що належить до виплати постраждалому або особі, яка має на це право. Змінами передбачено, що відсоток відрахування може бути збільшений за згодою отримувача страхових виплат.

Управління (відділення) Фонду може відмовити у страховій виплаті потерпілому в таких випадках:

- навмисні дії, а також бездіяльність (приховування захворювань, невиконання приписів та обмежень лікаря) потерпілого, спрямовані на створення умов для настання страхового випадку;

- подання рободавцем, іншими органами, що беруть участь у встановленні страхового випадку, або потерпілим Фонду свідомо неправдивих відомостей про страховий випадок;

- здійснення застрахованим умисного злочину, що призвів до настання страхового випадку.

Допомога з тимчасової непрацездатності, пов'язаної з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням, призначається і виплачується страхувальником за місцем роботи постраждалого, де стався страховий випадок, у розмірі 100 % середньої заробітної плаи ( оподатковуваного доходу).

Виплата допомоги з тимчасової непрацездатності за перші п'ять днів такої непрацездатності потерпілого проводиться за рахунок коштів страхувальника, а починаючи з шостого дня непрацездатності - за рахунок коштів Фонду.

Постанова набуває чинності 1 жовтня 2018 року.

 

Що слід враховувати роботодавцям під час реорганізації фондів соцстрахування? Чи потрібно заново відкривати спецрахунки для отримання матеріального забезпечення? Відповідь на ці запитання читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" -  скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступ до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»