У разі зміни даних про платника ПДВ, які стосуються, зокрема, його місцезнаходження (місця проживання), контролюючий орган проводить перереєстрацію такого платника ПДВ (п. 183.15. ПКУ та п. 4.1 і п. 4.2 розд. IV Положення від 14.11.2014 № 1130).

Для цього платник ПДВ подає до ДФС за місцем обліку додаткову реєстраційну заяву № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація» протягом 10 робочих днів, що настають за днем, коли змінилися дані про платника ПДВ.

У реєстраційній заяві платник ПДВ зазначає дані станом на дату заповнення заяви, у тому числі критерії, за якими станом на дату заповнення заяви особа відповідає статусу платника ПДВ згідно з розділом V «Податок на додану вартість» ПКУ.

Оскільки в результаті перейменування назви вулиці, міста, селища, зміни поштового індексу тощо вносяться зміни у відомості про місцезнаходження юридичної особи та місце проживання ФОП, що містяться у Єдиному державному реєстрі, то це є підставою для здійснення перереєстрації платника ПДВ шляхом подання реєстраційної заяви за формою № 1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація».

За даними ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

 

Як виправити податкову накладну у випадку, коли контрагент змінив назву та забув про це попередити, читайте у матеріалі "Контрагент змінив назву та не попередив про це: виправляємо помилку в податкових накладних" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»