У липні 2018 року виникла проблема із своєчасним фінансування пенсійних виплат. З цього приводу Голові ПФУ довелося приносити офіційні вибачення перед пенсіонерами.

Вже 25.07.2018 прес-служба ПФУ проінформувала, що  повністю профінансовано виплату пенсій через поштові відділення. У цей же термін було завершено зарахування пенсійних виплат липня на банківські рахунки пенсіонерів.

В подальшому ПФУ вживатиме всіх необхідних заходів, щоб не допустити будь-яких збоїв з виплатою пенсій, забезпечити своєчасну їх виплату, як це було упродовж останніх років.

Вже з 2 серпня ПФУ розпочинає фінансування, а з 4 серпня - виплату пенсій серпня місяця у штатному режимі згідно встановленого графіку.

Водночас із цього приводу до ВРУ внесено проект постанови, яким запропоновано Уряду затвердити порядок відшкодування пенсіонерами втрат у зв’язку із затримкою виплати пенсій, який включає порядок відшкодування витрат на лікарські засоби, порядок звільнення від сплати неустойки, процентної ставки, інших платежів, які застосовуються чи стягуються при невиконанні зобов’язання за договором про споживчий кредит. Також, пропонується зобов’язати Уряд провести відшкодування у повному обсязі протягом трьох місяців з дня прийняття проекту.

Втім, малоймовірно, що ця постанова буде ухвалена. Адже наразі у нардепів літні канікули, а у вересні вони перейдуть до інших питань, бо попереду прийняття Держбюджету на 2019 рік.

 

Про те кого із пенсіонерів звільнили від сплати ЄСВ у 2018 році читайте в газеті «Інтерактивна бухгалтерія» за посиланням.

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»