ФОП може безоплатно отримати довідку про наявність /відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску в органах ДФС, а в органах Пенсійного фонду України – довідку про інформацію, що міститься у її персональній обліковій картці в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру.

Довідка видається безоплатно на підставі поданої заяви.

Про це нагадали фахівці ГУ ДФС у Луганській області і зазначили, що платник може звернутися до органу ДФС за основним місцем обліку з заявою довільної форми щодо отримання довідки про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску.

Така довідка, зокрема, знадобиться для отримання допомоги по вагітності і пологам

Крім того, Пенсійний фонд України та його територіальні органи зобов’язані надавати безоплатно на вимогу застрахованих осіб інформацію, що міститься на їх персональних облікових картках у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру.

 

Про те, як отримати довідку, читайте у консультації податківців в матеріалі "Як отримати довідку про відсутність заборгованості по ЄСВ" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»