До уваги платників податку на прибуток! 9 серпня закінчується строк подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств за перше півріччя 2018 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу. Звертає увагу ГУ ДФС у Київській області на своєму сайті.

Крім того, з урахуванням вимог ст. 137 ПКУ, платник податку на прибуток подає разом з податковою декларацією квартальну фінансову звітність, яка є додатком до податкової декларації з податку на прибуток (звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) та її невід'ємною частиною (п. 46.2 ПКУ).

За неподання податкової звітності у строки, визначені законодавством, або її затримку п. 120.1 ПКУ передбачена відповідальність у вигляді штрафної (фінансової) санкції у розмірі 170 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання. Ті самі дії, вчинені платником податків повторно тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1 020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

 

Які форми фінзвітності подавати разом із квартальною декларацією з податку на прибуток? Відповідь на це запитання читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" -  скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступ до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»