Після настання нещасного випадку на виробництві частину функцій опіки за сім’єю що втратила годувальника бере на себе держава. Ще донедавна основний документ який визначає Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат, потребував приведення у відповідність до діючого законодавства. Фондсоцстраху затвердив Постановою від 19.07.2018 р. № 11 новий такий Порядок.

Так, за період між закінченням одного навчального закладу та вступом до іншого дітям, батьки яких загинули на виробництві, буде проведено щомісячні страхові виплати. Зокрема, страхові виплати не будуть призупинятись у літній період між закінченням школи та вступом до вищого навчального закладу на денну форму навчання тощо. Сьогодні Фондсоцстраху здійснює страхові виплати понад 3 000 дітей.

Крім того, відповідно до нового Порядку, сума щомісячних страхових виплат сім’ям померлих на виробництві буде перераховуватись, зокрема, у разі смерті одного з членів родини померлого, що не було передбачено попереднім механізмом. Станом на 2018 рік Фондсоцстраху фінансує щомісячні страхові виплати понад 10 000 членам родин потерпілих на виробництві.

Увага! Документ набере чинності лише з 1 жовтня 2018 року.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»