Із 2018 року за ДФС закріплено обов’язок оприлюднити на своєму офіційному веб-сайті зведену інформацію про розмір і дату встановлення ставок місцевих податків та зборів на відповідних територіях, а також про проведену нормативну грошову оцінку земель. Така інформація мала з’явитися на офіційному веб-сайті ДФС не пізніше 15 липня поточного року. Цього вимагає п. 48 р. І Закону України від 07.12.2017 р. № 2245-VIII.

Для цього на офіційному веб - порталі ДФС створено розділ «Ставки місцевих податків і зборів» у рубриці «Податки, збори, платежі»,який розміщено за посиланням.

У подальшому, у разі надходження до контролюючих органів копій рішень про встановлення місцевих податків та зборів або змін до них, прийнятих місцевими радами, інформація на веб-порталі ДФС буде оновлюватись. Оскільки ДФС не наділено повноваженням здійснювати контроль за своєчасністю та правильністю прийняття органами місцевого самоврядування рішень про встановлення місцевих податків та зборів платники податків для уточнення інформації щодо прийнятих рішень можуть звертатися до місцевої ради, на території якої знаходяться об'єкти оподаткування.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»