Учасникам та замовникам публічних закупівель на замітку! Мінфін оприлюднив проект наказу "Про затвердження Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи", що має прийти на зміну нині діючому наказу Міндоходів від 10.10.2013 р. № 567.

Відзначимо, що ані форма довідки про відсутність заборгованості, ані форма заяви по її надання, котрі передбачені проектом, істотно не відрізняються від тих, що діють нині.

Водночас проектом Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи,  уточнено, що заяву про надання довідки платник податків має подавати:

  • у паперовій формі до ДПІ за основним місцем обліку такого платника або до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу. У випадку подання заяви до ДПІ вона передається до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати заходи з погашення податкового боргу (далі – уповноважений орган);
  • в електронній формі – на адресу уповноваженого органу через приватну частину електронного кабінету з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»