ФОП – платник єдиного податку може здавати в оренду частину земельної ділянки, площа якої не перевищує 0,2 гектара, за умови, якщо решта земельної ділянки не перебуває в оренді. 

Таке роз’яснення було надане фахівцями ГУ ДФС у Тернопільській області у відповідь на питання «Чи має право ФОП - платник ЄП здавати в оренду частину земельної ділянки, площа якої не перевищує 0,2 гектара, якщо загальна площа земельної ділянки більше 0,2 гектара?».

Нагадаємо, що згідно з пп. 291.5.3 ПКУ не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої груп ФОП, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів.

 

Увазі єдинників, котрі провадять діяльність з надання нерухомості в оренду, пропонуємо статтю «Обмеження щодо оренди в єдинників: як здати частину майна та залишитися спрощенцем» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»