Чи може платник податків виправити помилки у звітності, якщо податкова прийшла з перевіркою?

Полтавська ОДПІ повідомляє, що платник податків під час проведення документальних планових та позапланових перевірок не має права подавати уточнюючі розрахунки.

Але це правило не поширюється на випадки, встановлені ст. 177 ПКУ. Зокрема, право на проведення документальної планової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня проведення зазначеної перевірки вручено під розписку або надіслано рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу про проведення документальної планової перевірки та письмове повідомлення із зазначенням дати початку проведення такої перевірки.

Отже, податківці дійшли висновку, що платник податків може подати уточнюючі розрахунки до поданих ним раніше податкових декларацій за будь-який звітний (податковий) період з відповідного податку і збору до дати початку проведення перевірки, яка вказана у копії наказу про проведення документальної планової перевірки та письмовому повідомленні про її проведення.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»