ФОП на замітку! В ДФС дійшла черга до плану перевірок платників податків-фізосіб,

Якщо минулого тижня фіскальне відомство розмістило на своєму сайті оновлений станом на 16.07.2018 план-графіка документальних планових перевірок платників податків - юросіб, то тепер можна ознайомитись з таким же оновленим станом на 25.07.2018 планом-графіком щодо платників податків-фізосіб.

Йдеться про розділ ІІІ плану-графіка «Документальні планові перевірки платників податків - фізичних осіб» з урахуванням коригування (липень 2018 року). Список самозайнятих осіб доволі чималенький – 2040.

При цьому податківці не бачать порушень в коригуванню оприлюдненого плану-графіку перевірок на 2018 рік. Це при тому, що ДФС вже інформувала про значну кількість запитів від платників податків щодо правомірності включення їх до плану-графіка проведення документальних планових перевірок на 2018 рік та порядку його оприлюднення на офіційному веб-порталі ДФС.

 

Підготуватися до перевірки податківців допоможе добірка матеріалів теми тижня «Перевірки на підприємстві» сервісу «Інетрактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»