З початку 2018 року платниками податків до органів ДФС надіслано в електронному вигляді понад 162,5 млн документів. Майже 1,7 млн суб’єктів господарювання подали звітність за цей період в електронному вигляді. Інформує прес-служба ДФС на своєму офіційному сайті.

Станом на 01.07.2018 року понад 206,8 тис. суб’єктів господарювання  здійснили реєстрацію податкових накладних в ЄРПН та майже 3,9 тис.  – в Єдиному реєстрі акцизних накладних.

За січень – червень 2018 року в Єдиному реєстрі акцизних накладних зареєстровано 2,5 млн. акцизних накладних та 35 тис. розрахунків коригування до акцизних накладних. В ЄРПН за цей період зареєстровано понад 110,8 млн податкових накладних з сумою ПДВ понад 810,3 млрд грн. У тому числі зареєстровано  понад 7 млн податкових накладних з сумою ПДВ понад 10 тис. грн.

Платникам надано понад 32,8 тис. виписок з ЄРПН на запити щодо отримання відомостей з ЄРПН по виданих податкових накладних та розрахунках коригування зареєстрованих з порушенням граничного терміну реєстрації.

Крім того, у січні – червні 2018 року опрацьовано понад 379 тис. заяв платників про приєднання до договору про визнання електронних документів.

З початку року ІТС «Єдине вікно подання електронної звітності» ДФС опрацьовано понад 122 тис. електронних повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»