Фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, у разі прийняття рішення про ліквідацію, припинення діяльності, формують та подають до ДФС звіт із зазначенням типу форми "ліквідаційна" протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Таку оновлену норму передбачено п.11 розділу III Порядку № 435.

Нагадаємо, відповідно до наказу Мінфіну від 15.05.2018 р. № 511 викладено у новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, який запрацює із 01.08.2018.

Про це на своєму сайті повідомили харківські податківці.

Про оновлену Інструкцію з нарахування та сплати ЄСВ можна прочитати в матеріалі «Нарахування та сплата ЄСВ: запізнілі оновлення» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».

А для членів селянських господарств рекомендуємо прочитати коментар до наказу Мінфіну від 04.05.2018 р. № 469 «Сплата ЄСВ головою та членами фермерських господарств».

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу «Інтерактивна бухгалтерія» - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»