Виникла необхідність в довідці або відомостях з Пенсійного фонду України?

ГУ ДФС у Закарпатській області повідомляє, що за інформацією від ПФУ,  запроваджено новий сервіс надання електронних документів з підтвердженим QR-кодом. Сервіс надається для користувачів веб-порталу ПФУ, які увійшли за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Через веб-портал ПФУ можна отримати такі електронні документи з QR-кодом:

  • довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії, без урахування окремих видів виплат);
  • довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);
  • індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5) (містять інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками);
  • витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (містить дані про статус застрахованої особи/отримувача страхової виплати; дані про набутий страховий стаж; відомості про страхувальників, про періоди трудових відносин; відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу; відомості про особливі умови праці, про суми добровільних внесків; дані пенсійної справи; відомості про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування).

Зазначені документи дійсні для пред’явлення до органів ДФС.

 Перевірити достовірність видачі електронних документів з QR-кодом можна через Веб-портал електронних послуг ПФУ у розділі «Верифікація виданих документів».

Електронний документ з QR-кодом, підписаний ЕЦП ПФУ, згідно чинного законодавства, є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі ПФУ.

 

Користуєтесь електронними документами на підприємстві? Читайте, яким чином їх правильно оформити та чому це зручніше ніж паперові аналоги у статті «Електронні первинні документи: який вигляд це має + Зразок положення про документування в електронній формі» ресурсу «Інтерактивна бухгалтерія».

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВЫМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»