Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду роз'яснив, що прийняття на військову службу за контрактом в особливий період не є підставою для звільнення, оскільки на працівника поширюються гарантії щодо збереження місця роботи.

Відповідний висновок міститься в постанові ВС від 20 червня 2018 року у справі № 323/1252/17, з текстом якої можна ознайомитися в Verdictum.

Суд відновив контрактника  на  роботі, оскільки його не можна було звільняти доки він проходить службу у Збройних силах.

Роз'яснено, що  згідно з частиною третьої статті 119 КЗоТ поширення гарантій збереження місця роботи законодавець не ставить в залежність від виду контракту, передбачено тільки умова, що такі гарантії надаються особі у разі виникнення кризової ситуації, загрози національній безпеці, а саме: під час мобілізації, на особливий період.

Рішень про повну демобілізацію усіх призванних по мобілізації військовослужбовців і переведення  усіх інститутів України на функціонування в умовах мирного часу Президент України не приймав.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»