20 липня 2018 року Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів розширену нараду з представниками автомобільної галузі та керівниками компаній, які здійснюють пасажирські перевезення по всій Україні – повідомляє сайт Мінінфраструктури. Відповідну інформацію міністр розмістив і на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

За результатами наради очікується прийняття ряду важливих рішень:

1. Із 21 липня починається тотальний контроль силами Нацполіції та транспортної інспекції всіх перевізників.

2. Із 1 січня 2019 року маршрутки, які були переобладнані з вантажних транспортних засобів на пасажирські, не будуть використовуватися для перевезення пасажирів. Такі автобуси будуть евакуйовуватися на штрафні майданчики і потім йтимуть на металобрухт. Якщо є ліцензія, але автобус незаконно переобладнаний з вантажного на пасажирський - перевізник позбавляється ліцензії і сплачує 17 000 грн штрафу.

3. У випадку відсутності ліцензії при комерційному перевезенні пасажирів - конфіскація транспортного засобу.

4. 26 липня на засіданні Кабміну буде схвалено відповідну постанову Уряду, якою з 27 липня буде повернуто швидкісний контроль на дорогах.

5. Із 1 серпня вводиться електронний кабінет перевізника, до якого матиме доступ сама компанія, трансінспекція та нацполіція і в якому реєструватиметься вся інформація щодо перевізника, його ліцензій, маршрутів, штрафних балів тощо.

6. Із 1 січня 2019 р. буде введено gps tracker, електронний квиток та тахограф або його аналог.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»