Дискусія стосовно заповнення реквізиту "№ з/п" в касових ордерах ніяк не згасне. Цього разу ДФС в ІПК від 16.07.2018 р. № 3117/6/99-99-14-05-01-15/ІПК зазначає наступне:

"На думку ДФС, у графі "№ з/п" прибуткових та видаткових касових ордерів зазначається номер за порядком запису, в кожному окремому прибутковому та видатковому касовому ордері"

Нагадаємо, що фахівці Нацбанку з цього приводу логічно зазначили:

"У реквізиті " з/п" прибуткового касового ордеру та видаткового касового ордеру проставляється номер за порядком таких ордерів. При цьому зважаючи, що прибутковий та видатковий касові ордери оформляються на кожну операцію з приймання/видачі готівки, у реквізиті "№ з/п" проставляється - 1."

(лист Нацбанку від 12.06.2018 р. № 50-0007/32326)

Окрім цього, податківці слушно зауважили, що чинним законодавством не передбачено відповідальності за невірне зазначення номеру за порядком графи "№ з/п" прибуткових та видаткових касових ордерів.

За що можуть оштрафувати у касовій сфері та який розмір штрафу див. у довіднику

Як правильно нумерувати касові ордери та журнал реєстрації ордерів? Яка відповідальність загрожує підприємству в разі неправильної нумерації в касових ордерах і формі № КО-3а? читайте в одноіменному матеріалі

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»