Підприємствам, установам і організаціям усіх форм  власності  рекомендовано вести  журнали відвідання їх та їх структурних  підрозділів представниками  контролюючих  органів.

Форма та Порядок ведення Журналу відвідання суб’єктів підприємницької діяльності контролюючими органами (далі - Журнал реєстрації перевірок) затверджені наказом Держкомпідприємництва від 10.08.1998 р. № 18 (далі – Порядок № 18).

Журнал реєстрації перевірок знаходиться за місцем здійснення підприємницької діяльності. Це визначено п. 3 Порядку № 18.

Представник контролюючого органу перед початком перевірки повинен обов’язково зробити запис у Журналі реєстрації перевірок, заповнюючи всі передбачені графи, та поставити свій підпис (п. 7 Порядку № 18).

З урахуванням викладеного контролери повідомили:  у Журналі реєстрації перевірок контролери реєструють тільки документальні виїзні та фактичні перевірки (тобто ті, які проводяться за місцем здійснення госпдіяльності платника). Про це ідеться в роз’ясненні з підкатегорії 136.01 системи «ЗІР».

 

Про фактичні перевірки радимо почитати у матеріалі «Фактичні перевірки: як правильно поводитися платникам податків» сервісу «Інтерактивна бухгалтерія».  

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся  ТЕСТОВЫМ 3-денним доступом до сервісу.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»