Розрахунок середнього заробітку для розрахунку відпускних здійснюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.1995 р. № 100 (далі — Порядок № 100).

Включення виплат у середній заробіток регламентовано р. ІІІ Порядку № 100. Так, згідно з п. 3 Порядку № 100 під час обчислення середньої заробітної плати в усіх випадках її збереження включаються, зокрема, виробничі премії.

Звертаємо вашу увагу, що виробничими є премії, пов’язані з виконанням виробничих завдань і функцій (п. 2.2 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держкомстату України від 13.01.2004 р. № 5, далі — Інструкція № 5). Премії до свят є одноразовими заохоченнями, не пов’язаними з конкретними результатами праці (наприклад, до ювілейних та пам’ятних дат як у грошовій, так і в натуральній формі) відповідно до пп. 2.3.2 Інструкції № 5.

Згідно з п. 4 Порядку № 100, під час обчислення середньої заробітної плати в усіх випадках її збереження відповідно до чинного законодавства не враховуються, зокрема, виплати, пов’язані з ювілейними датами, днем народження, за довголітню та бездоганну трудову діяльність, активну громадську роботу тощо. Отже, разові виплати до свят не враховуються під час розрахунку відпускних

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»