Президія ЦК Профспілки працівників освіти і науки України відзначає, що, незважаючи на вжиті Центральним комітетом та організаційними ланками Профспілки заходи, до цього часу Кабінетом Міністрів України не прийнято рішення про підвищення з 1 грудня 2013 року розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду. Про це йдеться в постанові президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 27.11.2013 р. № П-24-2.

Неприйняття Урядом постанови «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», проект якої було погоджено ЦК Профспілки та Спільним представницьким органом об’єднань профспілок, призведе до дискримінації в оплаті праці працівників навчальних закладів та установ освіти і науки, порушить міжпосадові співвідношення працівників, посади яких відносяться до 1–5 тарифних розрядів.

Тож президія ЦК Профспілки працівників освіти і науки України постановила, зокрема, звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України з вимогою невідкладно вжити відповідні заходи для прийняття рішення про підвищення з 1 грудня розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки не нижче ніж 923 грн.

У разі неприйняття Урядом рішення про підвищення з 1 грудня 2013 року розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки ЦК профспілки працівників  освіти і науки України звертатиметься до Федерації профспілок України з пропозиціями розпочати процедуру входження в колективний трудовий спір із Кабінетом Міністрів України та вживати інших, не заборонених законодавством, дій.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»