На «гарячу» телефонну лінію Державної казначейської служби України (далі – Казначейство) надходять питання щодо доступу до автоматизованої системи подання електронної звітності клієнтами Державної казначейської служби України (далі – АС «Є-Звітність») .

Для підключення до АС «Є-Звітність» клієнтом Казначейства на кожну посадову особу надавалася до органу Казначейства за місцем обслуговування Заявка про надання доступу до системи подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами АС «Є-Звітність» (далі – Заявка).

Одним із обов’язкових до заповнення в Заявці полів є «Серійний номер сертифікату електронного цифрового підпису», в якому необхідно було вказати саме серійний номер сертифікату електронного цифрового підпису, отриманий в одному із Акредитованих центрів сертифікації ключів. Натомість, окремі клієнти Казначейства в зазначеному полі Заявки вказали серійний номер сертифікату шифрування, що унеможливило доступ до АС «Є-Звітність».

Для виправлення ситуації клієнтам Казначейства, у яких наявна проблема доступу до АС «Є-Звітність», терміново треба перевірити правильність заповнення в Заявці поля «Серійний номер сертифікату електронного цифрового підпису». У випадку допущення помилки необхідно звернутись до органу Казначейства за місцем обслуговування для уточнення серійного номеру сертифікату електронного цифрового підпису у Заявці.

Відповідні рекомендіції Казначейство розмістило на своєму сайті.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»