4 липня 2018 року набирають чинності:

1. Закон України «Про внесення змін до розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо відносин, пов’язаних із здійсненням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» від 19.06.2018 р. № 2463-VIII.

Ним по суті продовжено застосування податкових пільги із оподаткування ПДВ операцій із постачання спеціальних засобів індивідуального захисту та лікарських засобів та медичних виробів для потреб військових формувань на період здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил (ООС).

Також на цей же період діятиме звільнення від оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення військових та правоохоронців.

2. Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо уточнення деяких положень» від 19.06.2018 р. № 2464-VIII.

На період проведення ООС звільняються від оподаткування ввізним митом спеціальні засоби індивідуального захисту та лікарські засоби та медичні вироби для потреб військових формувань.

Вказані податкові та митні пільги застосовуються з 1 травня 2018 року.

 

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»