Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) повідомляє, що наказ Мінфіну від 02.03.2018 р. № 340, яким затверджено зміни до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, набрав чинності 17.04.2018.

Зазначеними змінами передбачено, що форми звітності складаються та подаються із застосуванням автоматизованої системи подання електронної звітності клієнтами Казначейства (далі –  АС «Є-Звітність»).

Фінансова звітність подається органам Казначейства також на електронних носіях згідно з вимогами автоматизованої системи Казначейства. При поданні фінансової звітності в електронному вигляді застосовуються вимоги законодавства про електронні документи та електронний документообіг.

Враховуючи вищевикладене, розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів звітність за ІІ квартал 2018 року необхідно складати та подавати до органу Казначейства за місцем обслуговування, головним розпорядникам бюджетних коштів та/або розпорядникам бюджетних коштів нижчого рівня, до сфери управління яких належать розпорядники бюджетних коштів, в електронному вигляді із застосуванням АС «Є-Звітність».

Відсутність електронного цифрового підпису акредитованого центру сертифікації ключів Державної казначейської служби України не є причиною неподання фінансової та бюджетної звітності в електронному вигляді із застосуванням АС «Є-Звітність».

У АС «Є-Звітність» можна працювати з електронними цифровими підписами різних акредитованих центрів сертифікації ключів, з переліком яких можливо ознайомитися на офіційному веб-сайті Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України за посиланням: https://czo.gov.ua/ca-registry.

АС «Є-Звітність» налаштована на подання звітності за ІІ квартал 2018 року, починаючи з 02 липня поточного року.

Про це інформує сайт Казначейства.

 

 

 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»