Тепер не лише в ІПК, а й у підкатегорії 132.05 «ЗІР» з’явилася відповідь податківців на питання: як оподатковується військовим збором вартість дарунків, отриманих фізособою від юрособи?

Не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку та не є об’єктом оподаткування військовим збором вартість дарунків, наданих такому платнику юрособою, яка у розрахунку на місяць не перевищує 25% однієї мінімальної зарплати, встановленої на 01 січня звітного податкового року.

Якщо вартість дарунків перевищує вказаний розмір, то уся їх вартість оподатковується військовим збором на загальних підставах, передбачених розд. IV ПКУ для оподаткування додаткового блага без застосування коефіцієнта, визначеного п. 164.5 ПКУ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»