Із 2 липня 2018 року діятимуть нові бюджетні рахунки. Тож громадянам, котрі отримали від органів ДФС повідомлення про нараховану суму земельного податку, податку на нерухомість і транспортного податку, варто врахувати, що у вихідні дні 28 червня – 1 липня зарахування сплачених сум не здійснюватиметься.

Оскільки з 2 липня банківські операції проводитимуться згідно нових бюджетних рахунків, податківці рекомендують платникам земельного, транспортного податків та податку на нерухомість виконати податкові зобов’язання до 27 червня 2018 року.

Фахівці ДФС вже підготували, надіслали (вручили) повідомлення про нараховані суми майнових податків більшості платників. У цих документах вказано реквізити, на які треба перераховувати кошти.

Щоб уникнути бюджетних втрат, помилок при зарахуванні та виникнення податкових боргів, податківці просять сплатити нараховані суми майнових податків  до 27 червня. У разі перерахування вказаних у податкових повідомленнях сум пізніше, треба обов’язково уточнити нові реквізити бюджетних рахунків.

Відповідна інформація розміщена на сайті ГУ ДФС у Рівненській області.

Реквізити нових рахунків для сплати податків із 2 липня можна переглянути тут.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»