Мінрегіон, на своєму офіційному веб-сайті,  інформує про те, що Парламент прийняв законопроект 8424, яким відтерміновується до 01 травня 2019 року ведення в дію Закону «Про ЖКП», проте лише в частині регулювання комунальних послуг. Тобто, це вода, тепло, поводження з відходами, електропостачання і газ. В той же час, з 10 червня 2018 року вводиться в дію послуга з управління багатоквартирним будинком, за якого власники багатоквартирних будинків зможуть самостійно обирати собі управителя. Так прокоментував прийняття надважливого закону Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. 

Він також зазначив, що Законопроектом 8424 відтерміновується введення в дію пені за житлово-комунальні послуги та, відповідно, штрафні санкції до виконавців послуг, крім того, уточнені перехідні положення щодо компенсації субсидій та пільг на внески, які стосуються встановлення лічильників, та на послуги з управління будинком.

Нагадаємо, ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» був прийнятий парламентом  22 червня 2017 року, ЗУ «Про ЖКП» — 9 листопада 2017 року.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»