На сайті Президента України розміщено додатки із переліком фізичних та юридичних осіб, які містить рішення РНБО, що уведене в дію Указом Президента України від 14.05.2018 р. № 126/2018.

Переважна більшість юросіб у санкційному списку із «пропискою» в Російскій Федерації та АР Крим. Сюди потрапили як підприємства оборонпрому, так і фінансовий сектор та медіа.

Однак не обійшлося  без українських команій, зокрема,  ІТ-сектору.

Зокрема, у санкційному списку маємо у позиціях 458-479 компанії із реєстрацією в Україні, для яких застосовується захід у вигляді заборони на здійснення державних закупівель товарів, послуг, робіт та використання державними органами, підприємствами, установами і організаціями України програмних продуктів «Система управління підприємством Афіна», «Система зведення та аналізу звітності Афіна», «Система управління бюджетною установою Афіна», «Система управління підприємством Афіна-Сіквел», «Система управління бюджетною установою Афіна-Сіквел», «Система управління Афіна-Сіквел для бюджетних установ», «Система управління Афіна-Сіквел для підприємств», «Система управління підприємством jSolutions», «Система управління бюджетною установою jSolutions», «Система управління jПарус («джейПарус»)», «Система управління бюджетною установою jПарус-Бюджет («джейПарус-Бюджет»)», «Комплексна система автоматизації управління бюджетною установою Парус-Бюджет, версія 8», «Комплексна система автоматизації управління підприємством Парус- Підприємство, версія 8», а також заборона передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності; обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Також санкційний список поповнили WebMoney:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Вебмані Європа Лтд», («WebMoney Europe Ltd»);
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Вебмані.Ру» (общество с ограниченной ответственностью «Вебмани.Ру»);
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «Вебмані.Юей», (представництво в Україні);
  • Товариство з обмеженою відповідальністю «ВМ Трансфер ЛТД» (WM Transfer Ltd).

Нагадаємо: санкції із 17.05.2017 було уведено до компаній «1С», «Парус», ABBYY, «Яндекс», «Вконтакте», «Мейл.ру» згідно із Указом Президента України від 15.05.2017 р. № 133/2017.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»