З метою визначення порядку внесення до трудових книжок студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів запису про проходження стажування на підприємствах, в установах, організаціях Мінсоцполітики спільно з Мін’юстом затвердили зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників.

Зокрема змінами передбачено, що трудові книжки ведуться на студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів, що здобули професію (кваліфікацію) за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник», «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст» і продовжують навчатися на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, які проходять стажування на підприємстві, в установі, організації всіх форм власності.

Запис у трудову книжку про стажування вноситься підприємством, установою, організацією, де вони проходили стажування, із зазначенням посади, періоду та місця проходження (структурний підрозділ) стажування, спеціальності (кваліфікації) або професії (кваліфікаційного рівня) стажиста. Підставою для таких записів є наказ про проходження стажування.

Наказ Мінсоцполітики та Мін’юсту «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників» від 08.11.2013 р. № 748/2354/5.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 27.11.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»