Мінфін запланував із 1 жовтня 2018 року оновить додаток до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4. Відповідний проект наказу уже розміщено на сайті Мінфіну.

Він розроблений Мінфіном з метою приведення переліку ознак доходів фізичних осіб, визначених додатком до Порядку № 4, у відповідність із прийнятими законодавчими змінами ПКУ.

Проектом наказу вносяться зміни до додатка до Порядку № 4, а саме:

  • у розділі 1 «Довідник ознак доходів фізичних осіб» чинні назви ознак доходів приводяться у відповідність із нормами ПКУ, а Довідник доповнюється новими ознаками доходів;
  • у розділі 2 «Довідник ознак податкових соціальних пільг» чинна назва податкової соціальної пільги приводиться у відповідність із нормами ПКУ.

При цьому проектом наказу не змінюється чинний Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»