МОЗ наголошує, що постановою КМУ «Про умови оплати праці працівників державних спеціалізованих установ судових експертиз» від 30.03.2011 р. № 314 не врегульовано питання підвищення посадових окладів судових експертів судово-психіатричних закладів охорони здоров’я (структурних підрозділів) у зв’язку з особливими умовами праці, що погіршує умови оплати праці лікарів — судово-психіатричних експертів.

З огляду на це, на період до внесення відповідних змін до вказаної постанови КМУ для оплати праці лікарів — судово-психіатричних експертів, судових експертів з вищою немедичною освітою та психологів — судових експертів судово-психіатричних закладів (структурних підрозділів) застосовується постанова КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 р. № 1298 і спільний наказ Мінпраці та МОЗ «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови).

МОЗ у листі від 04.09.2013 р. № 10.03.68/2830/27133 вказує, як установити посадові оклади лікарям — судово-психіатричним експертам, психологам — судовим експертам і судовим експертам з вищою немедичною освітою та керівникам структурних підрозділів; та на які розміри підвищень до посадових окладів можуть розраховувати працівники, які проводять судово-психіатричну експертизу осіб, хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих, працівники центрів та відділень судово-психіатричної експертизи та судово-психіатричних експертних комісій, які обслуговують спецконтингент.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»