"Нещодавно набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 р. № 296 "Про реформування деяких територіальних органів Державної фіскальної служби", згідно з якою державні податкові інспекції в районах м. Києва втрачають статус юридичних осіб та приєднуються до Головного управління ДФС у м. Києві. Утворюється одна юридична особа на рівні м. Києва, і це вже друга хвиля реорганізації" – повідомила начальник ГУ ДФС у м. Києві Людмила Демченко.

Перша хвиля реорганізації відбулась, коли в столиці було створено єдиний централізований аудиторський центр - Офіс аудиту, який об’єднав підрозділи, що займались проведенням податкових перевірок і вся контрольно-перевірочна робота перейшла до Головного управління ДФС Києва. Також згодом було реформовано підрозділи податків і зборів з юридичних осіб, фізичних осіб, контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів та погашення податкового боргу.

Отже, всі фіскальні функції вже майже два роки здійснюються на рівні ГУ ДФС у м. Києві.

З метою забезпечення належної організації роботи із реорганізації територіальних органів ДФС столиці Головним управлінням ДФС у м. Києві розроблено та затверджено План заходів з проведення реорганізації ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києві шляхом їх приєднання до Головного управління ДФС у м. Києві, а також створено Робочу групу із моніторингу виконання заходів, пов’язаних з реорганізацією ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києві.

За повідомленням ГУ ДФС у м. Києві.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»