Сільськогосподарське підприємство подає додаток до критерію з відміткою «сільськогосподарський виробник». Таблицю відхиляють з причин, що підприємство не є сільськогосподарським виробником. Як подати?

У додатку 3 «Таблиця даних платника податку на додану вартість» передбачено 2 типи відміток, які вказують на те, що підприємство є сільськогосподарським товаровиробником. А саме:

  • сільськогосподарський товаровиробник, внесений до Реєстру отримувачів бюджетної дотації;
  • сільськогосподарський товаровиробник, який на 31 грудня 2018 року застосовував спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Податкового кодексу України.

Ці відмітки, за умови задоволення критеріїв належності підприємства до сільськогосподарських товаровиробників та вимог до заповнення Таблиці, вказаних у п. 35 Порядку, затвердженого постановою Кабміну від 21.02.2018 р. № 117, призначені для врахування Таблиці в автоматичному режимі.

Причиною відмови у її врахуванні може бути невиконання одного з критеріїв належності підприємства до сільськогосподарських товаровиробників, або вимог до заповнення Таблиці (щодо переліку кодів УКТ ЗЕД).

В цьому випадку Таблицю, з дотриманням вимог п. 31 Порядку № 117, можна подати без спеціальної відмітки про належність підприємства до сільськогосподарських товаровиробників і вона буде розглянута комісією регіонального рівня протягом п’яти робочих днів після дня її отримання.

За даними ГУ ДФС у Львівській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»