Мінекономрозвитку наказом від 06.11.2013 р. № 1308 внесло зміни до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 01.02.2005 р. № 28, виклавши його в новій редакції.

При цьому, як і раніше, обов’язковій сертифікації в Україні підлягають, приміром, дорожні транспортні засоби, їх складові частини та приладдя, такі як автомобілі пасажирські з кількістю місць до 8 без водія, їх кузови та шасі (нові й ті, що були у використанні), автомобілі вантажні, сідельні тягачі, спеціальні, їх кузови та шасі (нові і ті що, були у використанні), автобуси, тролейбуси, їх кузови та шасі (нові й ті, що були у використанні), мопеди, легкі мотоцикли (мокіки), мотоцикли, моторолери, мототрицикли, мотоквадроцикли дорожні тощо. Водночас змінився порядок підтвердження відповідності дорожніх транспортних засобів (далі — ДТЗ) екологічним нормам.

Під час підтвердження відповідності ДТЗ екологічним нормам категорії дорожніх транспортних засобів, особливості їх конструкції, терміни та правила їх обов’язкового запровадження визначаються згідно із Законом України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» від 06.07.2005 р. № 2739-IV та додатком 2 до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання, затвердженого наказом Мінінфрастуктури від 17.08.2012 р. № 521.

Наказ Мінекономрозвитку «Про внесення змін до Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні» від 06.11.2013 р. № 1308.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 26.11.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»