Держпідприємництво не погодило розроблений Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку проект Закону «Про систему гарантування інвестицій фізичних осіб на фондовому ринку».

Законопроектом передбачається встановити, що у разі несплати учасниками ринку вступних внесків до Фонду гарантування інвестицій фізичних осіб на фондовому ринку або не укладення ними договору про солідарне виконання зобов’язань НКЦПФР зупиняє або анулює ліцензію на провадження діяльності з управління цінними паперами або ліцензію на провадження діяльності з управління активами.

У департаменті дозвільної системи та ліцензування Держпідприємництва зазначили, що у запропонованій розробником редакції проекту не визначено, зокрема, строк, на який зупиняється ліцензія, та порядок відновлення її дії.

Крім того, проектом визначаються однакові підстави призупинення або анулювання ліцензії, що дозволяє посадовим особам органу ліцензування приймати відповідні рішення на власний розсуд.

Михайло Бродський не підтримав згаданий законопроект у зв’язку із його невідповідністю державній політиці у сфері ліцензування господарської діяльності та запропонував НКЦПФР доопрацювати документ.

 

Прес-служба Держпідприємництва України

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»