Перше, що потрібно зробити власнику або уповноваженому ним органу підприємства, куди переводиться працівник, це подати відповідний лист-запит власнику або уповноваженому ним органу підприємства, на якому працює працівник, із проханням звільнити його з роботи на підставі переведення згідно з п. 5 ст. 36 Кодексу законів про працю України (далі —КЗпП).

У листі-запиті доцільно зазначити строк, у який просять звільнити працівника, адже його відсутність може призвести до виникнення трудових спорів. Лист-запит, як правило, видається працівникові або надсилається на інше підприємство поштою.

У разі згоди власника або уповноваженого ним органу підприємства, на якому працює працівник, на припинення з останнім трудового договору на підставі переведення працівник подає відповідну заяву з проханням звільнити його з роботи. Для прийняття на іншу роботу він також подає заяву з проханням прийняти на роботу в порядку переведення.

Припинення трудового договору та прийняття на роботу оформлюються наказами чи розпорядженнями відповідних власників підприємств або уповноважених ними органів із посиланням на п. 5 ст. 36 КЗпП у погоджений сторонами строк. При цьому між звільненням і прийняттям на роботу працівника зазвичай перерви бути не повинно.

Лист Мінсоцполітики від 25.09.2013 р. № 175/06/186-13

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»