Прес-служба ВРУ повідомляє, що Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням».

Ним передбачено, що у страховий стаж включатиметься період знаходження у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку як період, за який сплачено єдиний внесок, виходячи з мінімального розміру страхового внеску. Відповідні зміни внесено до статті 7 Закону «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням».

Окрім того, в ухваленому законопроекті є норма, яка встановлює, що в разі коли особи перебували у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в період із 1 січня 2011 року до набрання чинності ухваленим Законом, час відпустки зараховується у страховий стаж.

Після підписання ухваленого Закону Президентом України він набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»